Rok przedszkolny 2012/2013

ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2012/2013

Witamy wszystkich w nowym roku przedszkolnym.

Jest to dla nas szczególny powód do radości, bowiem po 7 latach starań p. Dyrektor, nauczycieli i Rady Rodziców, mamy wreszcie plac zabaw dla dzieci.

Jesteśmy pewni,że jest to dobra inwestycja edukacyjna, która zapewi dzieciom wspaniałą zabawę

na świeżym powietrzu i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Naszym marzeniem jest  stworzyć plac zabaw z klasą!!! Plac dający dzieciom mnóstwo frajdy! Plac bezpieczny ! – zaprojektowany z myślą o trwałości, z zachowaniem aktualnych i surowych norm bezpieczeństwa,a także z dostosowaniem funkcji zabawowych do możliwości różnych grup wiekowych

Będziemy w dalszym ciągu pozyskiwać środki finansowe, aby:

- ogrodzić wytyczony już teren

-  posadzić drzewa i krzewy, które będą stanowić jednocześnie ozdobę i ochronę przed  słońcem

- zakupić urządzenia stanowiące wyposażenie placu, które gwarantują zróżnicowane atrakcje na placu zabaw, umożliwiają trening, rozwijanie siły, wytrzymałości i koordynacji wszystkim dzieciom o dowolnej sprawności fizycznej w każdym wieku.

Liczymy też na wsparcie rodziców, a ze swojej strony zapewniamy , że każda złotówka ofiarowana naszym dzieciom, zostanie wykorzystana z rozwagą i wszelką starannością, efekty tych działań będą mogli Państwo zobaczyć sami.

Życzymy Przedszkolakom i Rodzicom radosnych chwil spędzonych w NASZYM PRZEDSZKOLU!!!!

Dyrektor, Kadra Pedagogiczna i Personel Przedszkola